AnimovanéPF.CZ (animované PF)

 
Firemní animované novoročenky

Jak to funguje?

Na webu AnimovanéPF.cz si můžete vybrat z desítek předpřipravených vánočních a novoročních animací, do kterých lze vložit vámi vybraný text, logo firmy, případně vybrat příhodný hudební podkres. Animovaná PF jsou rozdělena do několika tematických skupin.

Proč animované PF

Animované PF je originální, ekologické, finančně výhodné, můžete ho rozeslat neomezenému počtu adresátů a můžete tak učinit i na poslední chvíli.

Jak se animované PF rozesílá

Animované PF se neposílají přímo v e-mailové zprávě. Jsou nejprve umístěny na webový server a zákazník svému adresátovi posílá odkaz, obdobně jako u klasických webových stránek. Po kliknutí se otevře okno internetového prohlížeče s animovanou novoročenkou. Animované PF lze rozeslat všem zamýšleným adresátům najednou nebo individuálně s možností připsat do těla e-mailu osobní zprávu.

Jak PF objednat

V katalogu animovaných PF si zvolte jednu z tematických skupin a poté si z nabídnutého přehledu vyberte preferované PF. U každé novoročenky máte zobrazen malý vizuální náhled, na který když kliknete, zobrazí se vám v novém okně plnohodnotné animované PF. Pod náhledem je uvedena základní cena novoročenky a ceny dostupných individuálních úprav (změna loga či textu, fotografie a hudba). Bezprostředně po objednání PF vám na zadaný e-mailový účet přijde zálohová faktura. Nejdéle do dvou dnů od přijaté platby vám pošleme náhled PF ke schválení. Poté vám doručíme výsledné soubory, případně umístíme animované PF na náš webový server a pošleme vám link nebo grafickou šablonu s odkazem.

Jaké lze vybrat doplňky

Každé animovanané PF umožňuje v rámci základní ceny vložení vlastního loga. Většina novoročenek dále nabízí změnu zobrazovaného textu (příplatek 300,- Kč), u novoročenek s fotografickým pozadím je možné vložit obrázek dodaný zákazníkem (příplatek 500,- Kč). Výsledné PF lze v případě zájmu doplnit o hudební podkres (příplatek 600,- Kč). V případě, že nechcete vkládat výsledné PF na váš web, máte možnost si při objednávce zvolit umístění na náš webový server (původní cena: 500,- Kč - nyní akce: ZDARMA). Jestliže nechcete svým adresátům posílat strohý link (url adresu), můžete zvolit komfortnější způsob a nechat si vyrobit grafickou šablonu ve formě obrázku (ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3). Obrázek poté vložíte do těla zprávy rozesílaného mailu (původní cena: 500,- Kč - nyní akce: ZDARMA). Ke všem uvedeným cenám je následně připočítána DPH v zákonem stanovené výši.

Jak dodat podklady

Logo posílejte ve křivkách ve formátu AI, CDR, EPS nebo PDF.
Pokud si vyberete změnu textu PF, snažte se text formulovat, co do délky, v podobném rozsahu jako u předlohy.
Fotografii pro změnu pozadí posílejte ve formátu JPG, TIFF nebo BMP v minimálním rozlišení 800 pixelů na šířku.
Všechny podklady, prosím, před odesláním zabalte do formátu ZIP nebo RAR a pojmenujte ve formátu: název firmy_kód PF.