AnimovanéPF.CZ (animované PF)

 
Firemní animované novoročenky

Jak to funguje?

Na webu AnimovanéPF.cz si můžete vybrat ze stovek předpřipravených vánočních a novoročních animací, do kterých vložíte váš text, logo firmy a vyberete hudební podkres. Animované novoročenky jsou pro snazší výběr rozděleny do několika tematických skupin.

Proč animované PF

Animované PF je originální, ekologické, finančně výhodné, můžete ho rozeslat neomezenému počtu adresátů a můžete tak učinit i na poslední chvíli.

Jak se animované PF rozesílá

Animované PF se neposílají přímo v e-mailové zprávě. Jsou nejprve umístěny na webový server a zákazník svému adresátovi posílá odkaz, obdobně jako u klasických webových stránek. Po kliknutí se otevře okno internetového prohlížeče s animovanou novoročenkou. Animované PF lze rozeslat všem zamýšleným adresátům najednou nebo individuálně s možností připsat do těla e-mailu osobní zprávu.

Jak PF objednat

V katalogu animovaných PF si zvolte jednu z tematických skupin a poté si z nabídnutého přehledu vyberte preferované PF. U každé novoročenky máte zobrazen malý vizuální náhled, na který když kliknete, zobrazí se vám v novém okně plnohodnotné animované PF. Pod náhledem je uvedena základní cena novoročenky a ceny dostupných individuálních úprav (vložení vašeho loga, úprava textu a použitá hudba). Bezprostředně po objednání novoročenky vám na zadaný e-mailový účet přijde zálohová faktura. Nejdéle do dvou dnů od přijaté platby vám pošleme náhled PF ke schválení. Poté vám doručíme hotovou novoročenku, umístíme animované PF na web a pošleme vám grafickou šablonu s odkazem.

Jaké lze vybrat doplňky

Každé animované PF umožňuje v rámci základní ceny vložení vlastního loga. Většina novoročenek dále nabízí změnu zobrazovaného textu. Každé PF lze obohatit o hudební podkres s vánoční melodií. Jestliže nechcete svým adresátům posílat strohý link (url adresu), můžete zvolit komfortnější způsob a použít grafickou šablonu ve formě obrázku s proklikem, kterou vám automaticky zašleme s hotovou novoročenkou.

Jak dodat podklady

Logo posílejte ideálně ve křivkách (formáty AI, CDR, EPS nebo PDF). Pokud křivkové formáty nemáte k dispozici, poradíme si i se soubory typy JPG, GIF nebo TIFF, akorát to bude trochu pracnější.
Pokud si vyberete změnu textu novoročenky, snažte se text formulovat, co do délky, v podobném rozsahu jako u předlohy.
Pokud při objednávce přikládáte větší počet souborů (například různé verze loga), zabalte je, prosím, do formátu ZIP nebo RAR.

Lze vyrobit PF s vlastním designem?

Pokud jste si nevybrali z katagu novoročenek nebo potřebujete design přímo na míru firemním normám, žádný problém. Vytvoříme vám PF přímo na míru.